رفتن به بالا

اولین وب سایت خبری،سیاسی،اجتماعی وفرهنگی استان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
 • الأحد ۳ محرم ۱۴۳۹
 • 2017 Sunday 24 September
  بیرجند لطیف
  ۴۶(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.١٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.١٩(in)
اوقات شرعی
 • پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۸
 • کد خبر : 659
 • مشاهده : 395 بازدید
 • پیشخوان » مجلس
 • چاپ خبر : لزوم جلوگیری از فعالیت کانون‌های تبلیغاتی غیرمجاز در خراسان جنوبی
صندوق رای
معاون فرهنگی اداره‌کل ارشاد خراسان جنوبی تأکید کرد

لزوم جلوگیری از فعالیت کانون‌های تبلیغاتی غیرمجاز در خراسان جنوبی

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بر لزوم جلوگیری از فعالیت کانون‌های تبلیغاتی غیرمجاز در استان تأکید کرد. عباسعلی بهاری صبح امروز در جلسه هم‎اندیشی کانون‎های آگهی و تبلیغاتی و چاپخانه‎های خراسان جنوبی در ارتباط با تبلیغات انتخاباتی، اظهار داشت: بحث تبلیغات به ویژه در ۱۰ روز مانده به انتخابات یک سری […]

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بر لزوم جلوگیری از فعالیت کانون‌های تبلیغاتی غیرمجاز در استان تأکید کرد.

عباسعلی بهاری صبح امروز در جلسه هم‎اندیشی کانون‎های آگهی و تبلیغاتی و چاپخانه‎های خراسان جنوبی در ارتباط با تبلیغات انتخاباتی، اظهار داشت: بحث تبلیغات به ویژه در ۱۰ روز مانده به انتخابات یک سری حواشی برای مردم و کاندیداها به همراه دارد و حساسیت جامعه را بالا می‌برد.

وی از کانون‌های تبلیغاتی استان خواست تا در این فرصت محدود که باید به معرفی نامزدهای انتخابات اقدام شود این معرفی آگاهانه بوده تا منجر به انتخاب فرد اصلح شود.

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه در بمباران تبلیغاتی برخی از افراد فرصت‌های تبلیغاتی خود را از دست می‌دهند، یادآور شد: کانون‌های تبلیغاتی باید مشاوره‌های تبلیغاتی برای نامزدها باشند تا به انتخابات سالم کمک کنند.

بهاری تبلیغات را یک مقوله فرهنگی دانست و افزود: تبلیغات تأثیرات فراوانی در جامعه دارد به ویژه در زمانی که تمام جامعه درگیر آن شوند، همچنین تبلیغات سالم می‌تواند جو بعد از انتخابات را کنترل کند.

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به حمایت برخی از افراد حقوقی و تشکل‌های مدنی از کاندیدای خاص، گفت: این آسیب سبب می‌شود تا فرصت تصمیم‌گیری آگاهانه را از مردم بگیرد.

نماینده اداره نظارت بر اماکن عمومی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه کانون‌های تبلیغاتی برای فعالیت‌های تبلیغاتی از نامزدهای انتخاباتی باید در طرح‌ها، آرم‌ها و رنگ‌ها توجه کنند، اضافه کرد: از چاپخانه‌ها نیز خواسته می‌شود در زیر آثار چاپی شناسه چاپی خود را درج کنند.

محمد مزیدی با اشاره به فعالیت کانون‌های تبلیغاتی غیرمجاز خاطرنشان کرد: باید این کانون‌ها به ویژه در این برهه زمانی خاص شناسایی و توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت آنها جلوگیری شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی

انقلاب اسلامی نسخه رهایی بشریت از اسارت استکبار است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: نسخه رهایی بشر از اسارت استعمار برگرفته از رویکرد ناب انقلاب اسلامی است. حجت الاسلام کاظم لطفیان صبح چهارشنبه درجمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی، اظهار کرد: امام خمینی (ره) شخصیتی بی‌نظیر در ایران معاصر بوده که توانست آن را از اسارت و استعمار رهایی دهد. وی ادامه داد: امام (ره) در اقیانوس کرامت و بزرگواری ملت ایران درخشید و توانست کیمیای ارزشمند انقلاب اسلامی را به آنان هدیه دهد. حجت الاسلام لطفیان با اشاره به سخنان اندیشمندان مسلمان و غیر مسلمان پیرامون شخصیت امام (ره)، بیان کرد: اخلاص، اسلام مداری، مردم مداری و استکبار ستیزی از ویژگی‌های بارز امام راحل است. مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اظهار کرد: آرمان‌های امام راحل در مسیر تحقق این ویژگی‌ها، دست یافتنی است. وی ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز با‌‌ همان اندیشه ناب، مدیریت جهان را بر عهده گرفته و اکنون قطعه درخشان انقلاب اسلامی در مقابل دید جهانیان قرار گرفته است. حجت الاسلام لطفیان بیداری اسلامی را نتیجه الگوگیری از انقلاب اسلامی دانست و افزود: انقلاب نه تنها برای مسلمانان، بلکه برای غیر مسلمانان نیز امید بخش است. وی تاکید کرد:نسخه رهایی بشر از اسارت استعمار برگرفته از رویکرد ناب انقلاب اسلامی است.

جدیدترین خبرها

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
429
روز گذشته
وعده مدیر وب سایت بیرجند نیوز برای درج اخبار هم استانی ها

اوقات شرعی

سایدبارنوشته